Všechny předvánoční nákupy mají u nás prodlouženou lhůtu výměny zboží až do 18.1.2021. Už se tak nemusíš obávat výběru špatné velikosti, barvy nebo modelu.

Akce platí na veškeré zboží zakoupené v e-shopu  Spineo.cz od 1.11.2020 až do 22.12.2020.

 

S velikostí ti i poradíme

 

Máme dost zkušeností týkajících se výběru té správné velikosti. Ať už se jedná o funkční spodní prádlo, přilbu nebo brusle, pokusíme se s tebou dopátrat ke správné velikosti iv případě, že si neumíš rady a hlavně aniž by se to obdarovaná osoba dozvěděla. No a v případě, že to i tak nevyjde, tu máme prodlouženou lhůtu výměny zboží. :-)

Jednoduše nám tedy napiš na info@spineo.cz  

Pokud se se správným výběrem velikosti chceš poprat sám nebo již máš nějaké indicie, u každého produktu u nás najdeš sekci "Jak zjistíš svoji velikost", může zkusit použít i tu.

 

Poradíme ti i s výběrem správného typu / modelu

 

Pro výběr správného typu / modelu produktu platí totéž co pro správnou velikost. To co prodáváme, opravdu známe. Popisky produktů na našem webu většinou najdeš kvalitně rozpracované, pokud by sis ale přesto nevěděl s výběrem poradit a víš jaké požadavky má obdarovaná osoba na konkrétní produkt, neváhej nás kontaktovat nebo se u nás prostě zastav na prodejně.

 

Podmínky pro uplatnění možnosti výměny

 

 

Kontaktuj nás na info@spineo.cz  , že máš zájem o využití prodloužené lhůty na výměnu zboží. Nepoužité zboží zabal. Náš zákaznický servis ti pošle štítek na vrácení zboží. Díky němu budeš moci podat balík na jakékoliv pobočce Zásilkovny bezplatně. https://www.zasilkovna.cz/pobocky My ti zatím na vybranou pobočku zašleme zboží, které sis vybral na výměnu

 

 

Musíš tak udělat do 18.1.2020, v původním obalu a zboží nemůže být nepoužité. 

 

Na detailech výměny se s námi prosím dohodni prostřednictvím e-mailu info@spineo.cz nebo na telefonním čísle: +420 602 946 320