Fingerboardy

Fingerboardy

Vyber si fingerboard podle materiálu a nezapomeň i na překážky. Trénuj stejné triky jako na velkém skateboardu a zlepšuj se. Pokud na začátek nechceš příliš investovat, začít můžeš is obyčejným plastovým fingerboadem. Pro věrnější provedení triků, zvol raději dřevěný model. Různé překážky ti nejenže umožní postupovat v tricích, ale jsou také zdrojem nekonečné zábavy.

Plastové modely skateboardů na prsty jsou cenově dostupnější. Deska je vyrobena z plastu a griptape je na povrchu draplavý pro maximální přilnavost. Kolečka jsou také vyrobena z plastu a v této cenové kategorii se dokonce obejdou bez použití ložisek. Nejznámějším průkopníkem v této kategorii je světově známá značka Tech-Deck . Ta všechny své produkty prodává pod licencí profi skate značek, díky čemuž mohou mnohé fingerboardy nabýt i sběratelské hodnoty.

Dřevěné modely jsou vhodné pro všechny, kdo si chtějí při fingerboardingu dopřát vyšší kvalitu a příjemnější pocit z jízdy. Desky jsou vyrobeny z víceslisovaných vrstev dřeva. Griptape je měkký a pěnový pro lepší přilnavost. Kolečka jsou v levnějších dřevěných modelech vyrobena z plastu a osazena CNC ložisky. Dražší profi modely mají navíc kolečka z opravdového polyuretanu. Fingerboardy ze dřeva si navíc můžeš vybrat v šíři jakou máš rád. Užší modely jsou obratnější a ve vzduchu se otáčejí rychleji, širší mohou být stabilnější. Mezi nejznámější značky patří německý BlackRiver a BerlinWoord , ruský výrobce ProFB a také americký TeakTunning . Některé komplety jsou dostupné jako již skládané a některé si budeš muset poskládat sám doma. Výhodou kvalitnějších modelů je také možnost dokupovat náhradní díly. Ať už nový griptape, trucky, kolečka nebo nový wrap. S fingerboard překážkami můžeš své triky posunout na zbrusu nový level. Vybírat můžeš z dřevěných nebo betonových překážek vytvořených podle realistických předloh. Triky si můžeš zpestřit is různými hliníkovými raily.

Alien Fingers Pro Complete Rasta 34mm
  • -27%
Alien Fingers Pro Complete Japan 34mm
  • -27%
Alien Fingers Wooden Fingerboard Deck 34mm Rasta
Alien Fingers Pro Complete Creeper 34mm
  • -27%
Alien Fingers x Yuwac Fingerboard 34mm Natural
Alien Fingers x Yuwac Fingerboard 32mm Natural
Alien Fingers Epic Kicker
Alien Fingers Epic Jersey Barrier
Alien Fingers Epic Gap Kicker
Stonek Bank
Stonek Bench
Stonek Boxed Planter
Stonek Box