Oakley Sportovní brýle

Oakley Sportovní brýle

Sportovní brýle se v uplynulých letech staly neodmyslitelnou součástí několika outdoor sportů. Jejich prvořadým úkolem je ochrana zraku před nebezpečným UV a IR zářením. Jakmile sportovec ale nabere rychlost jako například na kole nebo bruslích, připadá jim další úkol a to ochrana před nebezpečně rychle proudícím Vzduchem. Nechráněné oči se v takových situacích mohou velmi snadno podráždit. O to větší nároky následně připadají na aerodynamické zpracování sportovních brýlí. K těmto základním funkcím ještě přidej nadstandardní odolnost a schopnost ztlumit náraz v případě nehody.

Všechny tyto atributy samozřejmě nesplňují jakékoliv brýle. Značky jako Rudy Project, Uvex nebo Oakley, které v naší nabídce najdeš mají za sebou několikaletou tradici a vývoj, díky čemuž jejich produkty patří k absolutní špičce v jejich oboru.

Vyber si ze široké nabídky jednodušších sportovních brýlí nebo široce využitelných modelů s výměnnými skly. Pokud preferuješ pohodlnější řešení, výborně ti poslouží fotochromatické skla, které se ZATMAV podle intezity slunečního záření.