FR Skates Kolečkové brusle FR Skates

Kolečkové brusle FR Skates

Kolečkové brusle FR Skates vznikly jako pokračování francouzské značky Seba. Stojí za nimi stále stejní francouzští nadšenci, kteří stali při vzniku kultovní freestyle značky.

Inline brusle od FR Skates se proslavily hlavně díky modelové řadě FR (freeride). Jejich pevné plastové vnější boty používají ověřený tvar v kombinaci s pohodlnou vnitřní botou. Díky různým kombinacím klipsen, rámů a koleček si na své přijdou pokročilí bruslaři, kteří hledají něco prémiového a také začínající jezdci, kteří na začátek nechtějí investovat příliš.

Tam se rozvoj mladé značky ale rozhodně nezastavil. Vývoj pokračuje a součástí nabídky jsou mimo jiné i modely pro děti, freestyle slalom specializované modely nesoucí názvy profi jezdců jako Igor nebo Daria.

Zajímavá inovace je například i modelová řada UFR, která spojuje výhody UFS systému (united frame system) upnutí rámu známého z aggressive bruslí s běžnými freeride bruslemi. Díky této řadě můžeš tedy těžit z výhod pevné plastové městské boty a využít rámů určených ke skákání nebo powerblading.

FR Skates FR1 325
FR Skates UFR 90 Intuition 2024