K2 Kolečkové brusle K2

Kolečkové brusle K2

Kolečkové brusle K2 patří odjakživa mezi ty nejpohodlnější na trhu. Jejich patentovaná softboot technologie dělá brusle tak pohodlnými, že se prakticky každý uživatel značky K2 při koupi nového modelu vždy rád vrací. Fitness brusle amerického výrobce jsou kromě výjimečného pohodlí díky integrované vnitřní botě také kompaktní a prodyšné.

Součástí tréninkových fitness modelů je také odvětrávání Vortech, které spočívá v systému odvětrávacích kanálků procházejících přes podrážku, udržujících tak nohy v suchu. U softboot technologie ale výhody a specifika K2 fitness bruslí ani zdaleka nekončí. Mnohé modely jsou vybaveny praktickým utahováním na kolečko BOA, které je možné utáhnout i během jízdy a některé tréninkové verze bruslí mají dokonce jednostranný rám, který nejenže vypadá futuristicky, ale navíc dělá brusle lehčími.

Kromě řady určené na fitness bruslení vyrábí K2 také spolehlivé a pohodlné aggressive a rychlobruslařské modely. Součástí nabídky je také široký sortiment dětských nastavitelných inline bruslí určených pro začínající i pokročilé.

K2 brusle jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort, výkon a styl pro všechny bruslaře. Ať už hledáte fitness brusle pro pravidelný trénink, aggressive brusle pro adrenalinové triky, nebo rychlobruslařské modely na soutěže, K2 má pro vás to pravé řešení. Navíc, dětské modely s nastavitelnou velikostí zajišťují, že brusle rostou spolu s vašimi dětmi, poskytujíc jim bezpečnost a pohodlí během všech fází jejich vývoje.

Investujte do kvalitních kolečkových bruslí K2 a zažijte kombinaci inovací, pohodlí a trvanlivosti, která nemá konkurenci.

K2 VO2 S 100 Boa 2024
K2 Sk8 Hero BOA Alu 2024
K2 Raider Pro 2024
K2 Marlee Pro 2024
K2 F.I.T. 90 BOA 2023
K2 Raider Pro 2021
  • -9%
K2 Raider BOA 2024