K2 Kolečkové brusle K2

Kolečkové brusle K2

Kolečkové brusle K2 patří mezi ty nejpohodlnější na trhu. Jejich patentovaná softboot technologie činí brusle tak pohodlnými, že se prakticky každý uživatel značky K2 při koupi nového modelu vždy rád vrátí. Fitness brusle amerického výrobce jsou kromě výjimečného pohodlí díky integrované vnitřní botě také kompaktní a prodyšné.

Součástí tréninkových fitness modelů je také odvětrání Vortech, které spočívá v systému odvětracích kanálků, které procházejí přes podrážku a drží tak nohy v suchu. U softboot technologie výhody a specifika K2 fitness bruslí ani zdaleka nekončí. Mnohé modely jsou vybaveny praktickým zatahováním prostřednictvím kolečka BOA, které lze dotáhnout i během jízdy a některé tréninkové verze bruslí mají dokonce jednostranný rám, který nejenže vypadá futuristicky, ale navíc činí brusle lehčími.

Kromě řady určené pro fitness bruslení vyrábí K2 i spolehlivé a pohodlné aggressive a také rychlobruslařské modely. Součástí nabídky je i široký sortiment dětských roztahovacích inline bruslí určených pro začínající i pokročilé.

K2 Trio LT 100 Women 2023
  • -44%
K2 Sk8 Hero BOA Alu
K2 Charm BOA Alu
K2 Raider Pro 2023
K2 Marlee Pro 2023
K2 Raider Pro 2021
  • -9%
K2 Marlee Beam 2022
  • -8%
K2 Raider Beam 2022
  • -8%