Powerslide Kolečkové brusle Powerslide

Kolečkové brusle Powerslide

Kolečkové brusle Powerslide patří mezi mladší značky, ale zkušenost ve výrobě kvalitních a spolehlivých modelů jim rozhodně nechybí. Německá značka působí na trhu již od roku 1994 a přesto, že má ve své DNA především rychlobruslení, pokrývá celé bruslařské spektrum.

O Powerslide by se dalo navíc říci, že je bezkonkurenčně největší inovátor a tahoun celého bruslařského průmyslu. Právě díky němu byly na trh představeny tříkolečkové brusle, které dodaly inline bruslení potřebný „refresh“. Brusle jsou díky tříkolečkovým modelům lehčí, mají pestré možnosti kombinování délek rámů pro různou obratnost a ovladatelnost a navíc mnohem lépe tlumí otřesy. Německý výrobce navíc představil i inovativní Trinity systém upnutí rámu, který dává bruslím nižší těžiště a lepší přenos energie. U těchto inovací to ale ani zdaleka nekončí a moto "We love to skate" se projevuje na každé z inovací, se kterou Powerslide previdelně přichází.

V Powerslidu si na své přijde každý. Fitness modely jsou zastoupeny klasickou a dostupnou řadou Phuzion, zatímco si výkonnostně zaměření jezdci přijdou na své v modelové řadě Swell. Široký sortiment je také součástí hardboot a freeskate bruslí, kde si nároční jezdci mohou vybírat z modelových řad jako například Zoom, Imperial nebo Next. Kvalitní rychlostní brusle, široký výběr agresivních modelů a dětské roztahovací brusle jsou v podání německého výrobce samozřejmostí.

Powerslide Next Core Black 80
  • -18%
Powerslide Pheme Ocean 100
  • -40%
Powerslide One Stargaze Black
  • -40%
Powerslide Khaan Junior LTD
  • -36%