Lucky

Lucky

Lucky Scooters je jednou z originálních společností pro koloběžky. Podporují jedzce a akce, které pomáhají zlepšit tento sport a získat nové talenty. Komunity jezdců na Pro koloběžkách dělají Lucky Scooters společností, o které si na sociálních sítích povídá nejvíce.

Od začátku společnosti vytvářejí nové, inovativní návrhy a jako první vytvořily jednodílné vidle a prostřednictvím zkoušek se naučili, jak vyrábět nerozbitné části. Dnes pracují s nejlepšími designéry, inženýry, ilustrátory z celého světa, aby vytvořily výkonné výrobky na trhu.

Posláním Lucky Scooters je uvést koloběžky jako nejoblíbenější akční sport. Svášnou vytvářejí kvalitní produkty a doplňky pro koloběžky, aby tak podpořily jezdce z celého světa.

Hodnoty společnosti jsou postaveny na čtyřech pilířích.

Kvalita – sportovci a fanoušci z celého světa vyhledávají Lucky koloběžky a části, protože jsou navrženy, vyráběny a smontovány s ohledem na kvalitu.

Design a výkon – zatímco mnohé společnosti se zaměřují na barvy a branding, společnost Lucky Scooters se zaměřila na design, který přispívá k trvanlivosti, rychlosti a kontrole.

Vztahy a komunita – aktivní děti jsou znakem zdravé společnosti. Povzbuzují zaměstnance, a Pro jezdce, aby byli ve své zemi a komunitě produktivní, morální občané.

Zákaznický servis – neustálé zdokonalování a modernizace web stránek a sociálních médií.

Lucky Toaster Pro Wheel 120mm 86A (1ks)
Lucky Dubl Pro Scooter Clamp
Lucky Huracan V2 SCS/HIC
  • -31%
Lucky Steely Brake 120mm
Lucky TFOX Signature
  • -16%
Lucky Air Pro Scooter Bar
Lucky Pro Scooter Bar