Lucky

Lucky

Lucky Scooters je jednou z originálních společností pro koloběžky. Podporují jedzce a akce, které pomáhají zlepšit tento sport a získat nové talenty. Komunity jezdců na Pro koloběžkách dělají Lucky Scooters společností, o které si na sociálních sítích povídá nejvíce.

Od začátku společnosti vytvářejí nové, inovativní návrhy a jako první vytvořily jednodílné vidle a prostřednictvím zkoušek se naučili, jak vyrábět nerozbitné části. Dnes pracují s nejlepšími designéry, inženýry, ilustrátory z celého světa, aby vytvořily výkonné výrobky na trhu.

Posláním Lucky Scooters je uvést koloběžky jako nejoblíbenější akční sport. Svášnou vytvářejí kvalitní produkty a doplňky pro koloběžky, aby tak podpořily jezdce z celého světa.

Hodnoty společnosti jsou postaveny na čtyřech pilířích.

Kvalita – sportovci a fanoušci z celého světa vyhledávají Lucky koloběžky a části, protože jsou navrženy, vyráběny a smontovány s ohledem na kvalitu.

Design a výkon – zatímco mnohé společnosti se zaměřují na barvy a branding, společnost Lucky Scooters se zaměřila na design, který přispívá k trvanlivosti, rychlosti a kontrole.

Vztahy a komunita – aktivní děti jsou znakem zdravé společnosti. Povzbuzují zaměstnance, a Pro jezdce, aby byli ve své zemi a komunitě produktivní, morální občané.

Zákaznický servis – neustálé zdokonalování a modernizace web stránek a sociálních médií.

Lucky Prospect 2022
Lucky Repeat Pro Scooter Griptape
Lucky Evo Art Pro Scooter Griptape
Lucky Toaster Pro Wheel 100mm 86A (1ks)
Lucky Crew 2022 Pro Scooter
Lucky Air Pro Scooter Bar
Lucky TFOX Signature
  • -16%
Lucky Pro Scooter Bar