Rollerblade Kolečkové brusle Rollerblade

Kolečkové brusle Rollerblade

Americký výrobce Rollerblade patří mezi průkopníky v inline bruslení a má na kontě množství prvenství, která definovala tento sport. Kolečkové brusle Rollerblade byly mezi prvními, které představily brusle navržené speciálně podle tvaru dámské nohy, což výrazně zvýšilo komfort a výkon pro ženské bruslařky. Dalším revolučním krokem bylo zavedení ABT brzdového systému, který umožňuje jednodušší a bezpečnější brzdění, což je ideální pro začátečníky. Mezi další inovativní produkty patří nastavitelné dětské brusle, které se dají přizpůsobit bez použití nástrojů, a aggressive brusle, které jsou speciálně navrženy pro extrémní jízdy a triky.

V minulosti, před 20-30 lety, byla nabídka Rollerblade bruslí zaměřena hlavně na modely s pevnou plastovou vnější botou (hardboot). Dnes však značka pokrývá všechny důležité kategorie bruslí, čímž se stala jednou z nejspolehlivějších a nejkvalitnějších značek na trhu. Měkké fitness brusle značky Rollerblade jsou reprezentovány modelovou řadou Macroblade, která vychází z osvědčených předchozích modelů jako Igniter a Spark. Tyto brusle kombinují pevnou konstrukci s vysokým komfortem, což z nich činí ideální volbu pro rekreační a fitness jízdy.

Kolečkové brusle Rollerblade vynikají i v kategorii hardboot modelů, které jsou známé svou vynikající kvalitou zpracování a vysokou výkonností. Legendární modely jako Twister a RB jsou důkazem toho, že Rollerblade neustále inovuje a zlepšuje své produkty. Kromě toho značka nabízí i vynikající dětské brusle. Původní model Spitfire byl inovován na model Microblade, který je dostupný v různých verzích s třemi nebo čtyřmi kolečky a různými systémy utažení, aby vyhovoval potřebám rostoucích dětí.

Díky neustálému zaměření na kvalitu, inovaci a pohodlí, zůstává Rollerblade vedoucí značkou ve světě inline bruslení. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník, zkušený bruslař nebo hledáte ideální brusle pro své dítě, v nabídce Rollerblade určitě najdete to, co potřebujete.

Rollerblade Twister XT 2024
  • -9%
Rollerblade RB Pro X W
  • -12%